Vanaf Dinsdag 20 Augustus gaan we weer het ijs op. Zie hier een lijst met trainingstijden.

Geplaatst in: Nieuws | 0
Dinsdag 20 en 27 Augustus 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14 en U16
19.30-20.30 U19
20-45-21.45 1e Divisie
Donderdag 22 en 29 Augustus 17.00-18-00 U8-U10-U12
18.15-19.15 U14 en U16
19.30-20.30 U19
20.45-21.45 1e Divisie
Vrijdag 23 en 30 Augustus 21.15-22.45 Funteam en 3e Team
Zaterdag 24 en 31 Augustus 12.00-13.00 U8-U10
13.15-14.15 U12-U14
14.30-15.30 U16
15.45-16.45 U19
17.00-18.00 1e Divisie team
Dinsdag 3-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Donderdag 5-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Vrijdag 6-sep 21.15-22.45 Funteam en 3e Team
Zaterdag 7-sep 12.00-14.00 U12 Wedstrijd
14.15-16.15 U14 Wedstrijd
16.30-19.00 U16 Wedstrijd
Dinsdag 10-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
Donderdag 12-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Vrijdag 13-sep 21.15-22.45 Funteam en 3e Team
Zaterdag 14-sep 12.00-14.00 U14 Wedstrijd
14.15-16.15 U19 Wedstrijd
17.00 Toernooi 1e Divisie
19.15 Toernooi 1e divisie
Zondag 15-sep Toernooi 1e divisie
13.00 Verliezersronde
16.00 Winnaarsronde
Dinsdag 18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Donderdag 19-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Vrijdag 20-sep 21.15-22.45 Funteam en 3e Team
Zaterdag 21-sep 12.00-13.30 U8-U10 en U12
16.30-18.00 U16
18.15 Wup 1e Team wedstrijd tegen Zoetermeer in Eindhoven
aanvang 19.00
Dinsdag 24-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
Donderdag 26-sep 17.00-18.00 U8-U10 en U12
18.15-19.15 U14-U16
19.30-20.30 U19
20.45- 21.45 1e Divisie
Vrijdag 27-sep 21.15-22.45 Funteam en 3e Team
Zaterdag 28-sep 12.00-14.00 U12 Wedstrijd
14.15-16.15 U14 Wedstrijd
16.30-19.00 U16 Wedstrijd
19.15 U19 Wedstrijd ( mits tijd beschikbaar)

Laat een Reactie Achter